Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 143 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Bürstner Nexxo T 569 -matkailuauto tarjoaa mukavan ja käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Tämä kompakti alle kuuden metrin matkailuauto on varustettu parivuoteella ja rekisteröity neljälle hengelle, mikä tekee siitä ihanteellisen pienelle perheelle tai pariskunnalle. Ajoneuvon varusteluun kuuluvat muun muassa Trumatic-lämmitys, lattialämmitys ja lämminvesiboileri, jotka lisäävät mukavuutta matkoilla. Kesäpäivinä markiisi tarjoaa varjoisan paikan rentoutumiseen. Dieselmoottori ja vähäpäästöisyys tekevät tästä ajoneuvosta ympäristöystävällisen valinnan. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GIY-628 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 5.5.2025 |
| Ajomäärä | 263000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Nexxo T 569 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Puoli-integroitu
- Trumatic
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Parkkitutka / kamera
- Pesuallas
- Suihku
- ABS-jarrut
- Kattoluukku
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus: 569 cm
- Leveys: 230 cm
- Omamassa: 2640 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.10.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.10.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2640 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy